top of page
20180108_Hero Render MD.png

Ultimátní.

Nejbezpečnější na trhu.

Pro dlouhodobé výsledky.

dermalogica proskin

Revoluční a bezpečné produkty pro hloubkovou penetraci.

​Časově nenáročné ošetření s dlouhodobým účinkem.

dermalogca proskin

Nejpokročilejší technika mikrojehličkování na trhu.

Možnost kombinované terapie pro maximální výsledky.

proč microneedling

dermalogica proskin

Přepište minulost svojí pleti.

Stejně tak jako stavba domu začíná od základů, i obnova pleti by měla začínat od spodních vrstev, a proto tu máme originální DermaPen 4, který umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase, a to nejen u stárnoucí pleti, ale také pigmentací, alopecie, akné, rosacey a různých forem jizev.

IMG_8138_jpg.png

pod pokličkou

Jak DermaPen 4 funguje?

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější

a nejrychlejší mikrojehličkovací zařízení na trhu.

DermaPen 4

dermalogica proskin

Originál je jen jeden.

DermaPen 4 vytváří v pleti až 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. Tento výkon umožňuje bezkonkurenční penetraci aktivních látek, minimální dobu hojení a diskomfort při ošetření.

DP icon-01.png

ACM (anti-contamination management

Tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetření a zajišťuje tak maximální sterilitu a bezpečnost.

DP icon-02.png

RFID

je revoluční technologie, která automaticky kalibruje správnou hloubku vpichu během ošetření. Šestnáct jehliček zasazených do nástavce podle nového ISO geometrického algoritmu zajišťuje přesnou aplikaci a komfort při ošetření.

DP icon-03.png

AOVN technologie

 

zajišťuje bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot. / min. Ošetření je tak velmi rychlé, přesné a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti. Díky tomuto výkonu je DermaPen 4 jediné pero na světě se speciálním programem na jizvy, který umožňuje penetraci až do 3 mm.

beauty project dermalogica

více jak

10

let vývoje

beauty project dermalogica

1920

vpichů za sekundu

beauty projet dermalogica

3

kombinované 

terapie

shutterstock_108922631_Blue Vortex.jpg

individuální program

Budoucnost začíná zde.

Ošetření DermaPen 4 lze podstoupit jednorázově, jako silně regenerační péči, nebo jako součást léčebného plánu, který vám na míru sestaví Beauty Project expert.