top of page
20180108_Hero Render MD.png

Ultimátní.

Nejbezpečnější na trhu.

Pro dlouhodobé výsledky.

dermalogica proskin

Revoluční a bezpečné produkty pro hloubkovou penetraci.

​Časově nenáročné ošetření s dlouhodobým účinkem.

dermalogca proskin

Nejpokročilejší technika mikrojehličkování na trhu.

Možnost kombinované terapie pro maximální výsledky.

proč microneedling

dermalogica proskin

Přepište minulost svojí pleti.

Stejně tak jako stavba domu začíná od základů, i obnova pleti by měla začínat od spodních vrstev, a proto tu máme originální DermaPen 4, který umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase, a to nejen u stárnoucí pleti, ale také pigmentací, alopecie, akné, rosacey a různých forem jizev.

IMG_8138_jpg.png

pod pokličkou

Jak DermaPen 4 funguje?

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější

a nejrychlejší mikrojehličkovací zařízení na trhu.

DermaPen 4

dermalogica proskin

Originál je jen jeden.

DermaPen 4 vytváří v pleti až 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. Tento výkon umožňuje bezkonkurenční penetraci aktivních látek, minimální dobu hojení a diskomfort při ošetření.

DP icon-01.png

ACM (anti-contamination management

Tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetření a zajišťuje tak maximální sterilitu a bezpečnost.

DP icon-02.png

RFID

je revoluční technologie, která automaticky kalibruje správnou hloubku vpichu během ošetření. Šestnáct jehliček zasazených do nástavce podle nového ISO geometrického algoritmu zajišťuje přesnou aplikaci a komfort při ošetření.

DP icon-03.png

AOVN technologie

 

zajišťuje bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot. / min. Ošetření je tak velmi rychlé, přesné a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti. Díky tomuto výkonu je DermaPen 4 jediné pero na světě se speciálním programem na jizvy, který umožňuje penetraci až do 3 mm.

beauty project dermalogica

více jak

10

let vývoje

beauty project dermalogica

1920

vpichů za sekundu

beauty projet dermalogica

3

kombinované 

terapie

shutterstock_108922631_Blue Vortex.jpg

individuální program

Budoucnost začíná zde.

Ošetření DermaPen 4 lze podstoupit jednorázově, jako silně regenerační péči, nebo jako součást léčebného plánu, který vám na míru sestaví Beauty Project expert.

Před každým ošetřením vás terapeut odlíčí a pleť vydezinfikuje. Následně provede drenážní masáž speciálním nástavcem, který pleť na ošetření připraví. Samotný zákrok trvá zhruba 7 minut a provádí se bez lokální anestézie. Na zklidnění pleti je aplikována chladivá hydratační maska. 

Pokud řešíte problémy jako například akné, hyperpigmentaci, alopecii, rosaceu, hluboké vrásky, strie, jizvy a další, doporučujeme rezervovat si termín na vstupní dermokosmetickou konzultaci, kde s vámi  odborně školený terapeut probere všechny varianty léčby, předběžnou délku řešení, provede vás jednotlivými kroky a sestaví plán. Rozhodnutí kdy začnete je už na vás.

po ošetření

DP Dermaceuticals

Ať už plánujete pouze jedno ošetření DermaPen 4, nebo komplexní léčebný program, domácí péči se nevyhnete. Ke správnému zhojení kůže jsou potřeba specifické přípravky, které nejen obnovu pleti urychlí, ale také pomohou dosáhnout maximálních výsledků a udržet vaši pleť v kondici.   

Nezapomínejte, že každý problém vyžaduje specifické řešení, proto si domácí program vždy nechte předepsat ošetřujícím terapeutem.

bottles icon-01.png
beauty project dermalogica

možnosti ošetření

Čtyři koncepty, desítky možností.

DermaPen 4

treatment

Základní miniinvazivní ošetření pleti, které řeší nejen problém stárnutí, ale také pigmentace, akné nebo například rosaceu a různé typy jizev.

4 150 Kč

DermaPen 4

+ über peel

Kombinovaná terapie ošetření DermaPen a revolučního chemického peelingu pro vyhlazení pleti, redukci jizev po akné a hlubokých vrásek.

5 150 Kč

DermaPen 4

MG Collection

Pokročilé miniinvazivní ošetření DermaPen v kombinaci s 5 ml na míru připraveného koncentrátu, který obsahuje nejvyšší koncentraci volné kyseliny hyaluronové na trhu. 

7 150 Kč

DermaPen 4

infuse

Nejintenzivnější forma microneedlingu, při které se za pomoci přístroje infuse vstřebá do pleti až 10 ml našich pokročilých koncentrátů MG.

8 950 Kč

MG Collection

Nejpokročilejší

mezoterapie pro maximální výsledky.

pro power peel

5 revolučních sterilních koncentrátů.

Řeší nejen problém stárnutí, ale také pomáhá při akné a hyperpigmentaci a jizvách.

Plně přizpůsobitelná péče pro injekční použití, nebo jako kombinovaná terapie s DP4.

Jako první na trhu s patentovanou technologií calphosomů

mg back-01.png
MG-01.png

Intenzivní regenerace a

hydratace pleti.

Hloubková

hydratace

Koncentrát řešící

stárnutí pleti a jizvy.

řešení

pigmentace.

Problematická

pleť

5 profesionálních koncentrátů

MG Collection

mg back-02.png

pod pokličkou

dermalogica proskin

Technologie oceněna Nobelovou cenou.

MG-Collection je řada revolučních sterilních koncentrátů vytvořených pro invazivní  mezoterapii DermaPen 4 a DermaPen 4 Infuse. Každý preparát obsahuje nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii. Počínaje nejvyšší koncentrací kys. hyaluronové (35 mg/ml), přes technologii Kalphosomů, která zajišťuje správnou penetraci botanických látek, až po GGP, revoluční technologii telomerů, zpomalující proces stárnutí. GGP byla v roce 2009 oceněna Nobelovou cenou.

bottom of page