Pro Power peel

Je to

více než peeling.

IMG_4270-compressor.jpg

Protože vaše pleť si zaslouží to nejlepší.

ProSkin

Síla doteku a

pokročilých technologií.

Jedna procedura, stovky možností.

 

Ultimátní.

Technologicky vyspělé.

Pokaždé jedinečné.

Profesionální produkty využívající nejnovější výzkumy

Ultimátní sensorická péče pro každý stav a typ pleti.

Unikátní techniky vyvinuté Mezinárodním Dermálním Institutem.

Každé ošetření je kombinováno s pokrokovými přístroji.

pod pokličkou

Proč je ošetření pleti důležité?

Stejně tak jako chodíte na pravidelnou kontrolu k lékaři, i vaše pleť si zasluhuje pravidelnou kontrolu u školeného odborníka.

 

 

Kůže je živou částí našeho těla, je to náš největší orgán, který naše tělo chrání proti vnějšímu znečistění a díky termoregulační funkci také proti výkyvům teplot. Pomáhá nám z těla odstraňovat toxické látky, hojí veškerá poškození jako škrábance, odřeniny či spáleniny. Je v neustálém procesu obnovy. Jednoduše řečeno, naše plet'vyplavuje z těla to špatné a snaží se uvnitř udržet to dobré.Díky všem těmto procesům je potřeba naši kůži chránit a náležitě se o ní starat, a to nejen doma, ale také pravidelně navštěvovat svého pleťového terapeuta.

Face Mapping®

Základem je analýza pleti.

Naše pleť prochází díky biochemickým procesům uvnitř a také vnějším vlivům neustálými změnami. Proto je před každým ošetřením naprostou nezbytností zkontrolovat její stav, tak aby byl terapeut schopen zvolit správné přípravky, popřípadě technologie a mohl pleť odborně ošetřit.

K tomuto účelu nám slouží unikátní analýza pleti Face Mapping®, díky které jsou naši Beauty Project experti schopni odhalit nejen všechny problémy s vaší pleti, ale také jejich přičinu.

 

proSkin

Jedna procedura, stovky možností.

Již od svého založení měla značka dermalogica® velmi novátorský přístup k péči o pleť a profesionálním ošetřením. Vždy o krok napřed, vždy maximálně účinná ošetření. Více jak 30 let výzkumu proto přináší nový unikátní koncept profesionální péče o pleť proSkin! Ošetření, které je silně relaxační, ale také účinné.

více jak

profesionální

produktů

více jak

různých kombinací

technologie

během ošetření

technologie

Budoucnost začíná zde.

Aby se dosáhlo nejlepších výsledků při každém ošetření, zakomponovala značka dermalogica do přípravů nejen zklidňující a hydratační látky a botanické výtažky, ale také velké množství technologicky vyspělých kosmoceutik, jako například různé formy retinolu, niacinamid, stabilizované formy vitamínu C, novou generaci peptidů. Naprostou novinkou jsou formule, které příznivě ovlivňují kožní mikrobiom. 

Všechny tyto koncentráty byly vytvořené tak, aby dobře spolupracovaly s kosmetickými přístroji. Proto každé naše ošetření doprovázejí technologie jako ultrazvuk, mikroproud, vysokofrekvenční proudy a LED Light Therapy.

po ošetření

Je to jako čištění zubů.

Po podstoupeném ošetření vám naši terapeuti sestaví váš osobní Skin Fitness Plán, který vám pomůže nejen prodloužit výsledky ošetření, ale také udržet pleť v kondici po celý rok. Vy máte jediný úkol, používat doporučené produkty každý den, stejně tak jako si každý den čistíte zuby.

Nezapomínejte, že vaše pleť se v každém ročním období chová jinak. Nechte si proto svým ošetřujícím terapeutem aktualizovat svůj Skin Fitness Plán každé 3 měsíce.

možnosti ošetření

Vyberte si přesně podle svých časových možností.

Rychlé a velmi účinné ošetření pro všechny, kdo nemají čas. Nebo jej můžete využít jako rychlou přípravu třeba před večírkem.

>rezervovat on-line

Ultimátní sensorické ošetření využívající nejnovější technologie, pokročilé přípravky a masážní techniky. Vaše pleť se bude cítit jako znovuzrozená.

>rezervovat on-line

Pro Power peel

Revoluční.

Plně upravitelný.

Více než peeling.

 

5 kompletně přepracovaných koncentrátů.

Plně přizpůsobitelný peeling pro každý typ a stav pleti.

Řeší nejen problém stárnutí, ale také pomáhá při akné a hyperpigmentaci.

Unikátní aplikační technika společně s pokročilými technologiemi.

5 profesionálních koncentrátů

pod pokličkou

Co je to chemický peeling?

Chemický peeling je jednoduše odstraňování kožních buněk z povrchu pleti za pomoci  keratolityckých a keratokoagulačních látek, jako například Alfa či Betahydroxilových kyselin za účelem stimulace obnovy pleti a vyhlazení její textury. Díky této reakci jsou terapeuti schopni nejen předcházet problémům s předčasným stárnutím, ale také řešit akné a hyperpigmentace.

Domácí vs. profesionální

chemický peeling.

Profesionální chemický peeling je prováděn vždy odborným pleťovým terapeutem. Směsi, které jsou při proceduře používány obsahují vysoké koncentrace aktivních látek (kyselin) při velmi nízkém pH. Dosahuje se tak dramatických a hloubkových výsledků. Tyto formule nejsou dostupné klientům pro domácí použití.

Peelingy určené pro domácí použití jsou mnohem jemnější, pro rychlé vyhlazení pleti a zjemnění jejího povrchu. Tato forma domácího ošetření pleť navíc připravuje na profesionální chemický peeling a následně prodlužuje jeho účinek.

Pro Power peel

Je to více než peeling.

Proto není překvapením, že po mnoho let značka hledala tu správnou kombinaci látek pro  plně upravitelné exfoliační ošetření, které bude dosahovat rapidních výsledků.  Takto vznikl NOVÝ Pro Power Peel. Revoluční chemický  peel, který je díky 3 různým koncentrátům plně přizpusobitelný přesně  podle potřeb každého klienta. Terapeuti mají konečně možnost kyseliny nejen vrstvit ale také míchat. Dá se tak během jednoho ošetření řešit hned několik problémů najednout - rychle a efektivně.

BioSurface Peel

NOVINKA Pro Power Peel

BioSurface Peel (variace kyselin)

NOVINKA Pro Power Peel (variace kyselin)

možnosti ošetření

Vyberte si přesně podle svých časových možností.

Rychlé a efektivní řešení, pro všechny, kteří hledají rapidní výsledky a nemají čas.

>rezervovat

Ultimátní chemický peel 

kombinující nejen exfoliaci, ale také kompletní ošetření pleti ProSkin, zahrnující všechny dostupné technologie. >rezervovat

co se skrývá uvnitř

Nová generace aktivních látek.

UltraBright Peel

Účinné řešení hyperpigmentace. Současně řeší problém dehydratace.

kyselina mléčná

kyselina fytová

proteolytické enzymy

extrakt z hroznů

AdvancedRenewal Peel

Maximální vyhlazení pleti.Zmírnění jemných linek a vrásek, sjednocení tónu.

kyselina glykolová

kyselina fytová

extrakt z opuncie

PowerClear Peel

Předchází akné, redukuje pozánětlivou pigmentaci a redukuje tvorbu mazu.

kyselina salicylová

kyselina mandlová

kyselina jablečná

terpineol-thymol komplex

Přesnou formuli a vrstvení vám určí náš Beauty Project Expert na základě analýzy pleti FaceMapping  a podrobné konzultace.

kontraindikace:

akutní virové / bakteriální onemocnění

lékařem předepsaná exfoliace (isotretinoid)

retinol (nutno vysadit 48 hodin před)

těhotenství / kojení (nutná konzultace)

přecitlivělost na jednu z aktivních látek

onkologičtí pacienti

pro podrobné informace nás kontaktujte

maximální výsledky

Na správné přípravě záleží.

Abychom dosáhli maximálních výsledků, je zapotřebí pleť náležitě připravit a také dodržovat pokyny po ošetření, předepsané terapeutem.

příprava

Před chemickým peelem doporučujeme jedno ošetření ProSkin 30 a pro domácí přípravu náš Rapid Reveal Peel.

Pro Power Peel

Na základě konzultace s naším terapeutem, vás čeká na míru připravené ošetření.

post péče

Po každém ošetření Pro Power Peel od nás obdržíte balíček péče na následující 3 dny. Produkty podpoří proces obnovy.

co očekávat

Peelingem vše začíná.

Ihned po proceduře může mít pleť narůžovělou barvu a být citlivější. Během pár hodin po ošetření dochází ve většině případů k nadměrnému pnutí a lehkému přesušení povrchu pleti. Druhý den může pleť na některých místech ztmavnout (převážně v místech, kde došlo k předchozímu poškození sluncem). Třetí den se pleť začne jemně olupovat, převážně kolem nosu a na čele, následně na tvářích a bradě. Vedlejší účinky jsou však velmi individuální, vždy závisí také na předchozím stavu pleti.

Po každém ošetření je po dobu 3 dní vhodné používat 

POST-PROCEDURE KIT, který obsahuje komplexní systém produktů, které urychlují hojení pleti, současně ji chrání a zmírňují vedlejší účinky. Po spotřebování kitu je maximálně doporučeno používat přípravky předepsané naším Beauty Project Expertem.

den 1

den 2

den 3

Citlivost a pnutí pleti.

Jemné ztmavnutí na některých místech a první známky šupinek.

Olupování pleti na tvářích, bradě a čele.

péče po ošetření

Pravidlo 10 dní.

Následující pokyny prosíme dodržte alespoň 10 dní po prodělaném ošetření. Mějte na paměti, že ošetření chemickým peelem patří mezi nejsilnější zásahy u pleťového terapeuta a pleť potřebuje náležitý čas k dostatečné regeneraci. 

1

Ihned po proceduře používejte pravidelně ochranný krém s minimálním SPF 30 Doporučeny jsou přípravky Super Sensitive Shield SPF 30 nebo Skin Perfect Primer SPF 30. Po dobu 2-3 týdnů se vyhýbejte pobytu na přímém slunci. V případě, že je to nevyhnutelné použijte pokrývku hlavy a SPF pravidelně reaplikujte.

2

V den ošetření není doporučena vysoká tělesná zátěž, jako například cvičení, stejně tak jako pobyt v sauně, či parních lázních: všechny tyto aktivity zvyšují krevní oběh, což může způsobit zarudnutí, diskomfort a další vedlejší účinky.

3

Večer po ošetření opláchněte obličej studenou vodou, umyjte přípravkem UltraCalmingTM Cleanser a následně aplikujte Barrier Defense Booster a Calm Water Gel pro dostatečnou hydrataci. Všechny přípravky jsou součástí POST-PROCEDURE KITU.

5

Během 2-3 dní po ošetření se pleť může začít šupit a olupovat.

Toto je normální: neodstraňujte olupující se pleť mechanicky, abyste předešli nadměrné pigmentaci.

Po zhojení pleti se vraťte k vaší běžné denní rutině předepsané naším pleťovým expertem.

4

Zvyšte příjem tekutin v následujících 2-3 dnech, abyste zabránili dehydrataci.

6

Vyhněte se jakékoliv další exfoliaci, pokud není určeno jinak ošetřujícím terapeutem.

7

Používejte POST-PROCEDURE KIT po celou dobu olupování pleti. Během dne doplňujte hydratační péči pro zmírnění šupinatění a dehydratace.

zákaznický servis

o nás

menu

sledujte nás

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

vaš účet

novinky

potvrzením souhlasíte se

zpracováním osobních údajů.

více informací

1/2
©

© copyright 2020 Beauty Project | web design Petr Zach | pictures shutterstock, DermapenWorld and dermalogica®

zakladatel projektu: Petr Zach | +420 607 191 246 | info@beautyproject.cz | Praha, Česko, Provozovatel: Lenka Mošová IČ:09773100, Bronzová 2024/29 Praha 

0