EXFOLIACE PLETI

Ať už fyzické částečky, nebo směs kyselin a enzymů, peeling dermalogica odstraňují odumřelé kožní buňky, zjemňují a rozzařují vaši pleť.

daily superfoliantTM

Chraňte svou pleť před škodlivým ovzduším

 

stárnutí pleti visí

ve vzduchu

Čím znečištěnější je ovzduší, tím je vyšší riziko předčasného stárnutí pleti. Nečistoty z ovzduší mohou proniknout do pleti a urychlit tak vznik viditelných tmavých skvrn, vrásek a dalších známek stárnutí. 92% světové populace žije v prostředí s nezdravým ovzduším, a proto se tato skutečnost 

stává důležitým globálním problémem.

5

hlavních zdrojů

způsobujících

stárnutí pleti

1

Prachové částice (PČ) - popel z ohně, prach ze

zemědělství a stavebnictví, saze z automobilů - to vše může

zapříčiňovat vznik pigmentací (nerovnoměrného tónu pleti).

2

Oxidy - oxid dusičitý (NO2) a oxid siřičitý (SO2) z přirozeného

či průmzslového spalování, při kterém se mohou vytvářet

radikály narušující přirozené ochranné lipidy v pleti.

3

Přizemní ozón (O3) - jinak řečený smog, který dokáže 

výrazně snížit hladiny vitamínů v pleti už po několika 

hodinách.

4

Polycyklické aromatické uhlovodíky - organické 

nečistoty ze spalování dřeva a výfuků (zejména dieslových),

které přispívají k rychlejšímu vzniku tmavých skvrn a vrásek.

5

Cigaretový kouř - směsice různých stresorů pleti, jako

jsou látky uvedené výše, mohou vést k předčasnému

stárnutí pleti a kožním nemocem.

NOVÝ daily superfoliantTM
je vaší prvotní obranou

Tento jemný práškový exfoliant odsňutraje z pleti nečistoty z ovzduší, a tím pomáhá předcházet urychlenému stárnutí pleti a dodává jí pevnější a zdravější vzhled.

Jak to funguje

Daily SuperfoliantTM se aktivuje při styku s vodou, kdy dochází k uvolnění trojice účinných enzymů (Papain, Lipáza a Subtilisin), exfoliačních alfa-hydroxykyselin (kys. mléčná a jablečná) a čisticí technologie. 

Aktivní uhlí z binchotanu hloubkově, pročišťuje pleť, adsorbuje toxiny, které z ovzduší pronikly do hloubky pórů, a dále niacinamid, červené řasy a extrakt z plodů keře tara, chránící pleť před škodlivými vlivy znečišťěného prostředí.

Pleťoví odborníci z Dermalogicy vytvořili Index znečištění pleti, který ukazuje aktuální riziko předčasného stárnutí pleti na základě lokálního znečištění vzduchu. riziko se měří na škále od nízkého po nebezpečné a určuje, jak obezřetní byste měli být z hlediťska péče o svou pleť a zdraví.

znečištěné ovzduší a vaše pleť

 

Rapid Reveal Peel

Náš nejsilnější peeling pro domácí použití

 

Stárnutí pleti

pod pokličkou.

Tím jak stárneme, začíná naše pleť ztrácet pevnost a také odolnost proti vnějšímu okolí. Příčinou je postupně se zpomalující obnova našich buněk. Výsledkem je mdlá, hrubá a povadlá pleť.

Nejpřirozenějším způsobem jak proces obnovy pleti urychlit a zajistit tak tvorbu nového kolagenu a kyseliny hyaluronové je pravidelná exfoliace.

Přivítejte

náš nejpokročilejší a

nejsilnější peel pro

domácí použití.

Na aktivních

látkách záleží.

Výzkumníkům dermálního institutu  se podařilo do nového peelingu vměstnat hned několik velmi účinných látek, díky kterým uvidíte výsledky hned po prvním použití.

Hlavním hrdinou je 10% kyselina mléčná, která nejen provádí neinvazivní exfoliaci povrchových vrstev kůže, ale apolečně s glycerinem pomáhá hloubkové hydrataci pleti.

Dalšími látkami, které exfoliační účinky umocňují jsou kys. fytová, která má rozzařující účinky a filtrát z fermentované dýně, který zajišťuje jemnou enzymatickou exfoliaci.

Na síle peelingu záleží.

Sílu našich exfoliačních peelingů rozlišujeme podle BioAktivity.

To vše se odvíjí od množství AHA kyselin, enzymů a dalších exfoliačních činitelů.

skin prep scrub

daily microfoliant

daily superfoliant

daily resurfacer

multivitamin thermafoliant

gentle cream exfoliant

rapid reveal peel

1

5

9

9

10

14

21

DORUČENÍ ZDARMA
ke každé objednávce nad 1000 Kč
VZORKY ZDARMA
ke každému nakupu
TERAUPEUTI NA TELEFONU
pomoc s výběrem 
OBJEDNÁVÁNÍ TELEFONICKY
Moc dobře si uvědomujeme, že každá pleť je jiná a má jiné potřeby. Pokud se vám líbí, některý z produktů v naší nabídce, tak zkrátka zavolejte jednomu z našich terapeutů, který vám podá přesné informace a zboží vám následně zašle poštou. 

Běla Langerová

dermalogica expert

Markéta Procházková

dermalogica expert

Petr Zach

dermalogica expert

Běla Langerová

Dermalogica Expert

Exfoliace může také pomoci minimalizovat známky stárnutí pleti a hyperpigmentaci (stařecké skvrny), tím, že odstraňuje poškozené a zbarvené buňky, které dávají pleti skvrnitý vzhled. Pro maximální účinek je nutné následně použít specifický koncentrát přesně podle typu řešeného problému.

Ať už fyzické částečky, nebo směs kyselin a enzymů, peelingy dermalogica® odstraňují odumřelé kožní buňky, zjemňují a rozzařují vaši pleť.

 

Lidská kůže produkuje asi jeden milion kožních buněk každých 40 minut! Tyto buňky jsou produkovány z nejhlubší vrstvy vaší kůže a pohybují se směrem k povrchu. Při tomto procesu postupně stárnou, tvrdnou, ztrácí vlhkost, a oddělují se od pokožky. Tento proces se nazývá deskvamace, a pomáhá eliminovat poškozené, kontaminované buňky, které na sobě nesou látky ze  znečištěného životního prostředí.

 

Jak stárneme, proces deskvamace se zpomaluje, a může způsobovat podráždění pleti, ucpávání folikul, vysušování a dehydrataci. Prostřednictvím exfoliace tyto odumřelé kožní buňky účinně odstraníte a dáte tak prostor těm zdravým. Pleť je následně jemnější, svěží a zářivá.

 

Fyzikální (mechanické) peelingy obsahující výtažky z kukuřice nebo rýže odstraňují odumřelé kožní buňky třením. (Vyhýbejte se peelingům z ořechových skořápek nebo mletého ovoce, protože by mohlo dojít k poškrábání kůže a zbytečnému podráždění). 

Chemické exfolianty fungují na principu rozpouštění mezibuněčného cementu "lepidla", které drží kožní buňky pohromadě, což umožňuje následnou  separaci a odstranění z povrchu kůže. Chemické peelingy většinou obsahují kyselinu mléčnou a salicylovou.

 

zákaznický servis

o nás

menu

sledujte nás

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

vaš účet

novinky

potvrzením souhlasíte se

zpracováním osobních údajů.

více informací

© copyright 2014-20 Beauty Project | web design Petr Zach | pictures shutterstock, DermapenWorld and dermalogica®

zakladatel projektu: Petr Zach | +420 607 191 246 | info@beautyproject.cz | Praha, Česko

new logo-01.png
0
beauty project newsletter
beauty project vyhledávání