dermalogica digital detox

Sensorický.

Maximálně relaxační.

Pokaždé jedinečný.

dermalogica proskin

Profesionální produkty využívající nejnovější výzkumy

Ultimátní sensorická péče pro každý stav a typ pleti.

dermalogca proskin

Každé ošetření je kombinováno s unikátními masážnimi technikami.

Pokročilé terapeutické pomůcky pro maximální uvolnění.

additives collection-01.png
digital relax.png

pod pokličkou

sila.png

Proč provádět digitální detox?

Digitální detox je jedním z nejlepších dárků, který můžete sami sobě dát. Stejně tak jako si Vy potřebujete odpočinout od práce, i Vaše mysl občas potřebuje volno od digitální stimulace.

 

 

S rostoucí mírou používání digitálních technologií si náš mozek zvykl filtrovat nepodstatné detaily, což funguje stejně, jako když přepneme nedůležitou reklamu. Jestliže se to děje příliš často, můžeme nechtěně odfiltrovat osoby a detaily, jimž bychom měli věnovat pozornost. Pokud se oprostíme od neustálé obavy, že nám něco uteče, můžeme se zaměřit na to, co opravdu promeškáváme - co se nachází fyzicky před námi nebo v naší mysli. Může nám to pomoci vytvořit hlubší a uspokojivější spojení s lidmi a místy kolem nás.

rozšíření proSkin

Co je Digital Detox dermalogica?

Digital Detox je vylepšením služby ProSkin 60 na míru, které vám umožní odpojit se od digitálního světa a vnímat sílu doteku, který jako lidské bytosti tolik potřebujeme . Toto ošetření se nejen zaměřuje na nejvýznamnější potíže pleti, ale také ukazuje, jak dermalogica podporuje zdravý životní styl tím, že vám nabízí čas na očistu od "digitálního značištění". 

nový rozměr uvolnění

ddd_edited.png

Restart, nabití, oživení.

Počítače, mobilní telefony a jiné digitální přístroje mohou život mnoha způsoby usnadnit, avšak neustálá digitální stimulace může vést k přetížení očí, krku, rukou, paží a dokonce i mozku. Z toho může pramenit zvýšená míra stresu a nedostatek spánku a v důsledku toho pak mdlý vzhled pleti a zvýraznění známek předčasného stárnutí pleti. Digital Detox dává mysli i tělu šanci odpoutat se od nadměrného digitálního působení, zbavit se škodlivého stresu, zlepšit vnímání přítomného okamžiku, prohloubit vztahy s ostatními lidmi, pomáhá zvyšovat kreativitu a zkvalitňuje spánek.

digital copy.png
beauty project dermalogica

více jak

50

profesionální

produktů

beauty project dermalogica

4

terapeutické pomůcky během ošetření

beauty projet dermalogica

3

specifické masáže

během ošetření

technologie

Budoucnost začíná zde.

Aby se dosáhlo nejlepších výsledků při každém ošetření, zakomponovala značka dermalogica do přípravů nejen zklidňující a hydratační látky a botanické výtažky, ale také velké množství technologicky vyspělých kosmoceutik, jako například různé formy retinolu, niacinamid, stabilizované formy vitamínu C, novou generaci peptidů. Naprostou novinkou jsou formule, které příznivě ovlivňují kožní mikrobiom. 

Všechny tyto koncentráty byly vytvořené tak, aby dobře spolupracovaly s kosmetickými přístroji. Proto každé naše ošetření doprovázejí technologie jako ultrazvuk, mikroproud, vysokofrekvenční proudy a LED Light Therapy.

po ošetření digital detox

Týden s osobním deníkem.

Po podstoupeném ošetření obdržíte od našeho experta váš osobní deník na sedm dní, který obsahuje nejen rady, které vám pomohou ke kvalitnějšímu spánku, ale slouží také k zápisu vlastních úvah a myšlenek.

dermalogica

Pro umocnění výsledků po profesionálním ošetření je vhodné používat specifické produkty pro domácí použití jako např. Sound Sleep Cocoon nebo Stress Positive Eye Lift.

sila.png

možnosti ošetření

Vyberte si přesně podle svých časových možností.

proskin 60 box.png

Odpojte se od okolního světa za pomoci našeho ikonického ošetření proSkin s upraveným protokolem zaměřeným na u

>rezervovat on-line